Terug naar de startpagina

Agentschap Trevi La Propriete in Charleroi

Charleroi, Marcinelle, Gilly, Jumet, Montignies-sur-sambre, Courcelles, Lodelinsart, Couillet, Gosselies, Chatelineau, Chatelet, Fleurus, Mont-sur-marchienne, Roux, Gerpinnes, Bouffioulx, Nalinnes

Experts en vastgoedmakelaars tot uw dienst om u te helpen bij het huren of kopen van een huis of appartement in Charleroi en omgeving.

Presentatie van het agentschap

TREVI LA PROPRIETE is lid van het Trevi Partner-netwerk, het grootste vastgoednetwerk van België. Dit netwerk is aanzienlijk gegroeid dankzij zijn innovatieve aanpak van vastgoed. Professionaliteit op elk moment, de toepassing van moderne communicatietechnieken en de keuze voor performant personeel zijn slechts enkele van de factoren die ervoor gezorgd hebben dat het Trevi Partner netwerk marktleider geworden is.

Verkoopt u uw pand om een nieuw pand te kopen?

Schat gratis de waarde van je eigendom om een nieuwe aankoop te financieren.

Agentschap TREVI La Propriété in Charleroi

  • TREVI La Propriété
    Boulevard Audent 17
    6000 Charleroi
Maandag:
09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:30
Dinsdag:
09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:30
Woensdag:
09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:30
Donderdag:
09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:30
Vrijdag:
09:00 - 12:30 & sur RDV
Zaterdag:
sur RDV