DE VASTGOEDHEMEL KLEURT BLAUW, MAAR ZONDER VERZENGENDE HITTE!
Voor het 2de trimester op rij gaat de TREVI-index lichtjes vooruit en komt uit op 110,30. Een lichte stijging die anekdotisch en eerder bemoedigend is.
We stellen vast dat onze driemaandelijkse barometer een stijging van ±2% aangeeft op jaarlijkse basis in de 6 eerste maanden van het jaar, een bevestiging van onze voorspelling begin dit jaar.
Toch kunnen we enkele opmerkingen maken bij deze situatie.
Zie ook
-
Nieuwbouw: btw verlaagd naar 6 % vanaf juli 2025
Sinds 1 juli 2025 verandert een nieuwe fiscale maatregel het spel voor vastgoedinvesteringen in België.
-
Meymo : een harmonieuze samensmelting van historie en moderniteit
Welkom bij Meymo, een vastgoedproject dat geschiedenis en moderniteit op elegante wijze combineert in het hart van Brussel. Dit douanegebouw uit 1906, gelegen in de onmiddellijke nabijheid van het beroemde Tour & Taxis en het Gare Maritime, is klaar om een symbool van luxe en duurzaamheid te worden onder de creatieve leiding van A2D architecten.
-
TREVI RELOCATION : Maak het voor uw personeel gemakkelijker om naar Brussel te verhuizen met onze nieuwe speciale afdeling
TREVI Relocation, een gloednieuwe afdeling binnen de vastgoedmakelaar TREVI, die al sinds 1980 succesvol opereert. Deze nieuwe afdeling heeft als doel de overgang van werknemers van ambassades, bedrijven en filialen naar de bruisende hoofdstad Brussel, België, te vereenvoudigen.